Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Початок нового етапу в житті
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра! Розділили хвилюючий і водночас радісний момент разом із випускниками Університету: адміністрація, викладачі, батьки та друзі винуватців свята.
Церемонія вручення дипломів знаменувала собою кульмінацію всієї наполегливої праці студентів і було особливо радісно спостерігати вручення дипломів з відзнакою найкращим випускникам.
Радісні посмішки та веселі привітання були доповнені урочистим запуском в небо повітряних кульок, як символу миру та щастя.
«І все на світі пережити треба, і кожен фініш – це по суті старт. І наперед не треба ворожити, і за минулим плакати не варт…» (Ліна Костенко).
Майбутнє попереду і буде навчання упродовж життя…
Вітаємо всіх випускників зі знаменною подією в їхньому житті та бажаємо міцного здоров’я, наснаги і кар’єрних здобутків!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!
Вітаємо завідувачку кафедри теорії і практики перекладу та іноземних мов Світлану Купрікову