Вітаємо з Днем юриста студентів, викладачів та усіх причетних!

З нагоди професійного свята — Дня юриста факультет права та гуманітаристики влаштував посвяту для першокурсників спеціальності 081 «Право».

Студенти урочисто склали клятву й  заприсяглися гідно служити Феміді. Майбутні правники отримали універсали, що засвідчують їхнє входження до юридичного фаху, котрі вручив почесний гість заходу — суддя-спікер Придніпровського районного суду міста Черкаси Вʼячеслав Піковський.

Здобувачі освіти отримали цінні настанови від пана Вʼячеслава, декана факультету права та гуманітаристики Людмили Кузнєцової та заступниці завідувача кафедри публічного і приватного права Анастасії Литвиненко.

Вітаємо студентів-юристів, викладачів та усіх причетних до цього свята й бажаємо успіхів у захисті прав та свобод!