Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Студенти факультету права та гуманітаристики ознайомились з презентацією вибіркової дисципліни для бакалаврів «Військове право». Презентацію провели військові 5 загону Добровольчого формування територіальної громади №1.
Здобувачі освіти дізнались про програму дисципліни та специфіку вибіркового компоненту. Військовослужбовці розповіли про мету, завдання вибіркового освітнього компоненту, акцентуючи увагу на практичних навичках, які зможуть отримати студенти після вивчення дисципліни.
Особливу увагу представники 5 ДФТГ №1 звернули на «Воєнне» медичне право наголосивши на найактуальніших питаннях динаміки медичних правовідносин в умовах воєнного стану, особливості реалізації окремих прав людини у сфері охорони здоровʼя, алгоритм надання медичної допомоги, зокрема військовослужбовцям.
Окремо військовослужбовці проговорили щодо загальних правил ведення радіообміну, переліку інформації, яку заборонено передавати по радіомережі відповідно до Закону України про державну таємницю.
Зустріч була жвавою, студенти мали можливість дискутувати, ставити уточнюючі запитання, щоб визначитися та обрати до вивчення відповідні вибіркові дисципліни, які є сучасними та відповідають вимогам часу.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!