Черкаське відділення Академії наук України спільно з кафедрою маркетингу, фінансів банківської справи та страхування Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова запрошує вас взяти участь у VІІ учнівсько-студентській конференції

До участі у конференції запрошуються учні 9–11 класів, здобувачі освіти технікумів, ліцеїв, профтехучилищ та коледжів, здобувачі вищої освіти та аспіранти, а також усі зацікавлені особи.

Конференція відбудеться 7 грудня 2023 року в Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова.

Для участі у конференції необхідно до 25 листопада 2023 р., у форматі Microsoft Word (*.doc), надіслати на адресу оргкомітету (роботи подані пізніше вказаного терміну до збірника не включаються): заявку на участь у конференції, тези доповіді.

Робочі мови конференції: українська, польська, англійська, німецька.

Напрями роботи конференції:

1. Повоєнне відродження України.
  2. Економічні науки.
  3. Держава та суспільство.
  4. Молодіжні дослідження.
  5. Гуманітарна політика.
  6. Історичний вимір: теорія і практика.
  7. Інформаційні технології та прикладні науки.
  8. Сучасні євроінтеграційні процеси.

Участь у конференції є заочною та передбачає публікацію тез,  отримання електронного збірника матеріалів. Розсилку збірника буде здійснено за вказаними адресами електронної  пошти авторів у форматі PDF.

Термін розсилки – до 25 грудня 2023 р.

Участь у конференції безкоштовна!