Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Східноєвропейський університет підписав договір про наукове та науково-творче співробітництво з Пенітенціарною академією України.
Заклади обʼєднають зусилля у сфері розвитку навчальних і наукових зв’язків; підвищення рівня освітньої, професійної та наукової підготовки фахівців у галузях знань «Освіта/педагогіка», «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Сфера обслуговування».
У межах співпраці сторони сприятимуть професійному розвитку і зацікавлених осіб за допомогою навчання, професійної та наукової підготовки обміну практичним досвідом і теоретичними знаннями у сферах економіки, сучасного підприємництва, торгівлі, маркетингу та готельно-ресторанного і туристичного бізнесу.
Для педагогічних працівників зʼявилась можливість спільної підготовки навчального та методичного матеріалу, а також обміну досвідом щодо освітнього процесу та наукової роботи.
Сторони зможуть колективно організовувати лекції, семінари, конференції та брати участь у науково-дослідних програмах.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!