Студентка Східноєвропейського університету Ірина Вінявська стала “Міс грація”

Теплого й емоційного вечора 17 травня у залі Черкаського академічного музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка відбувся черговий щорічний конкурс “СтудМіс Черкащини 2013”.

Цього року наш університет представляла студентка Коледжу економіки і управління спеціальності “Комерційна діяльність” Ірина Вінявська.

Усі 10 конкурсанток чимдуж викладалися для демонстрації своєї краси, винахідливості й інтелекту. Грали на фортепіано, співали, читали вірші, малювали, танцювали і влаштовували справжні шоу на сцені. Конкурс за конкурсом переривали запальні виступи черкаських зірок. Серед них – й відомі на всю Україну брати Мандрікови.

Коли для журі настав час підбивати підсумки, наша Ірина опинилася за крок від омріяної трійки Міс і двох віце-Міс. У результаті – визнання і перемога в номінації “Міс грація”, цінні подарунки та призи.

Східноєвропейський університет пишається сміливістю Ірини і зичить їй нових звершень на ниві краси, примноження людських цінностей і добра!