Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Актори черкаського драматичного театру виступили з документальною виставою «Місто на Ч» на сцені Східноєвропейського університету 6 листопада.
Актова зала вишу була заповнена викладачами, студентами і запрошеними школярами, які прийшли на день відкритих дверей та водночас отримали змогу насолодитися театральним мистецтвом.
Дійство розпочалося у холі навчального закладу, де народна артистка України Тетяна Крижанівська провела віртуальну екскурсію містом Черкаси та згадала про історію Східноєвропейського університету. Далі хід вистави продовжився у залі. Жодних декорацій, костюмів і гриму. Головні інструменти акторів – мова, жести і, звісно ж, талант. Митці представили епізоди з життя звичайних людей. У центрі сюжету – дівчина зі столиці, яка приїхала шукати свого хлопця, але помилилася містом на «Ч» – замість Чернігова приїхала до Черкас. Шукаючи одного хлопця, вона закохалася в іншого і залишилася в місті назавжди.
Гра акторів справила незабутнє враження на глядачів, особливо на тих, хто вперше поринув у атмосферу сценічного дійства. Митці від усієї душі дарували свій талант, а публіка дякувала їм за це щирими і теплими оплесками.
Ректор університету висловила вдячність акторам і режисеру театру Олесю Павлютіну за багаторічну співпрацю, привітала Тетяну Крижанівську з присвоєнням почесного звання «Народний артист України» та Наталію Панєкіну з нагоди дня народження.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!