Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
1 вересня в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулися урочистості з нагоди Дня знань. У святкових заходах взяли участь ректор університету, представники обласної влади, члени ректорату, професорсько-викладацький склад, студенти та їхні батьки.
Урочисте зібрання розпочалося з виконання Гімну України та підняття прапора Східноєвропейського університету поряд із синьо-жовтим стягом.
Із вітальними словами до студентів, батьків, викладачів та гостей звернулася ректор університету.
– Східноєвропейський університет перегортає ще одну сторінку у своєму календарі. Попереду на нас чекає напружений, але цікавий 2015–2016 навчальний рік. За студентські лави сідають першокурсники, з якими ми пов’язуємо великі сподівання. Бажаю всім досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів, – зазначила у своєму виступі ректор.
Усіх присутніх із Днем знань і початком нового навчального року привітав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль.
– Насамперед звертаюсь до студентів, які вперше переступили поріг цього університету. Тут на Вас чекають досвідчені, кваліфіковані й мудрі наставники, які допоможуть Вам стати справжніми фахівцями. Викладачам бажаю активних, старанних і наполегливих студентів. Також хочу подякувати керівництву університету за те, що воно постійно дбає над удосконаленням матеріально-технічної бази закладу, – наголосив Віталій Володимирович.
Найбільш хвилюючим моментом свята стала посвята в студенти першокурсників. За традицією, після проголошення клятви першокурсниками, ректор вручила їм символічний студентський квиток.
Урочистості супроводжувалися музичними номерами у виконанні студентів університету. Окрасою свята стало вручення присутнім батькам короваю на вишитому українському рушнику як символу гостинності і вдячності за те, що вони направили на цю стежину своїх дітей.
Наприкінці заходу студенти вшанували пам’ять Т. Г. Шевченка, поклавши квіти до пам’ятника Великому Кобзарю, розташованому на території університету.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича- Кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!