Поздоровлення директора інституту менеджменту Чудаєвої І. Б.

Шановні першокурсники інституту менеджменту!

Перше вересня для вас є святом початку здобуття престижної вищої освіти у стінах Східноєвропейського університету економіки і менеджменту. Викладацький склад кафедр інституту менеджменту бажає вам, насамперед, наполегливої роботи протягом усіх років навчання. Адже лише невтомна праця на лекціях та практичних заняттях є запорукою позитивного результату навчання – отримання диплому. Нехай п’ять років перебування в стінах університету пролетять як мить, але освіта, що ви її здобули тут, залишиться міцною запорукою майбутньої професійної кар’єри.

Університет – це не лише навчання в аудиторіях, це і наукова діяльність під керівництвом провідних вчених вузу. Для них не має кращої винагороди за свою працю як в майбутньому побачити свого учня поруч із собою в ряду кандидатів чи докторів наук. І, можливо, саме Ви свого часу займите місце викладача СУЕМ. Тож шануйте своїх наставників, які дають вам дороговказ в майбутнє освіти, науки, професійних знань.

В добру путь!