Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
30 вересня 2021 на базі Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Коледжем економіки і управління Східноєвропейського університет імені Рауфа Аблязова та Державним навчальним закладом «Іркліївський професійний аграрний ліцей».
Документ про наміри подальшої взаємодії у галузі було підписано ректором Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова Чудаєвою Ією Борисівною, директором Коледжу економіки і управління Новак Анною Валеріївною та директором Іркліївського професійного аграрного ліцею - Карабіним Олександром Юрійовичем.
Одним із ключових векторів взаємодії, що визначені Меморандумом, виступає забезпечення безперервності здобуття освіти випускників Іркліївського ПАЛ на рівні фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою Коледжу «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!