Підписання Меморандуму про співпрацю

30 вересня 2021 на базі Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Коледжем економіки і управління Східноєвропейського університет імені Рауфа Аблязова та Державним навчальним закладом «Іркліївський професійний аграрний ліцей».

Документ про наміри подальшої взаємодії у галузі було підписано ректором Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова Чудаєвою Ією Борисівною, директором Коледжу економіки і управління Новак Анною Валеріївною та директором Іркліївського професійного аграрного ліцею - Карабіним Олександром Юрійовичем.

Одним із ключових векторів взаємодії, що визначені Меморандумом, виступає забезпечення безперервності здобуття освіти випускників Іркліївського ПАЛ на рівні фахової передвищої освіти за освітньо-професійною програмою Коледжу «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».