Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Перше заняття на тему "Україна - це ми!" для студентів провели герої-захисники свободи і незалежності нашої держави.
Випускник СУЕМ 2003р, ветеран АТО, учасник захисту Донецького аеропорту, на сьогодні голова Черкаського відділення ГО "Брати по зброї" Тимошенко Олександр.
Старов Андрій Георгійович, Старшина 2 штурмовая рота батальйону АЙДАР. Воював з початку 17 по 2020 рік.
Івченко Олександр Сергійович. Інструктор 199 навчального центру ДШВ. Під час війни - кулеметник 6 роти 95 бригади. Народився в м. Черкаси. Приймав участь в бойових діях 14-15 рік. Після звільнення продовжив навчати курсантів для десантно- штурмових військ.
Звертаючись до молоді, воїни закликали старанно і відповідально навчатись, адже нинішнім студентам в скорому майбутньому доведеться будувати і розвивати державу. І попросили враховувати, що для спокійного навчання воїни й виконують свій обов'язок і захищають народ України від жахіття війни.
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!