Наші традиції. Щедрий вечір

В нашому Університеті з великою любов’ю ставляться до народних традицій.

Щедрування – найулюбленішій народний звичай, під час якого хлопці та дівчата обходять дома з побажаннями щастя та добробуту кожній родині. В народі щедрувальники є символом добра та щастя. Наші студенти почали готуватися до свята заздалегідь. Збиралися на співи, вивчали стародавні щедрівки, наприклад такі:

Ми йшли на вогник, до цієї хати,
Не хотіли добрих людей на шляху минати.
Добрий вечір вам,
Щедрий вечір вам!

13 січня голосні щедрівки залунали на всіх поверхах Університету – студенти поздоровляли викладачів та своїх друзів з казковим святом. В першу чергу вони завітали до батька нашої великої родини – Президента СУЕМ Аблязова Р.А., де на них чекав дуже теплий прийом та смачні солодощі.

Чудово що із покоління в покоління передається любов до цих чудових свят, які наповнюють наші серця добром та злагодою.