Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування систем управління в умовах глобалізації"

Міжнародна науково-практична конференція "ПРОБЛЕМИ ФОРМУВАННЯ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА" 18-19 квітня 2013 року

Запрошуємо взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування систем управління в умовах глобалізації: теорія, методологія, практика», що відбудеться у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту 18-19 квітня 2013 року.

У рамках конференції відбудеться щорічна студентська науково-практична конференція (18.04.2013).

За результатами конференції буде публікуватися збірник тез доповідей.