Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
10 червня 2013 року студенти та викладачі нашого університету взяли активну участь у проведенні 3-ї міжнародної міжвузівської науково-практичної інтернет-конференції студентів та аспірантів «Актуальні проблеми моделювання соціально-економічних процесів».
Конференція проходила в режимі on-lain з вільним доступом.
Перед початком роботи конференції, з привітальним словом, до учасників звернулись Клебанова Тамара Семеновна – д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Харківського національного економічного університету та ректор Східноєвропейського університету економіки і менеджменту.
Студенти-учасники представляли такі навчальні заклади як Фінансовий університет при Уряді Російської Федерації (м. Москва, Росія), Північно-Західний інститут Російської академії народного господарства та державної служби при Президенту Російської Федерації (м. Санкт-Петербург, Росія), Державний вищий навчальний заклад «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» (м. Київ, Україна), Східноукраїнський національний університет ім. В. Даля (м. Луганськ, Україна), Запорізький національний університет (м. Запоріжжя, Україна)та Харківський національний економічний університет (м. Харків, Україна). Від Східноєвропейського університету (м. Черкаси, Україна) виступили Чабанова Анна (гр. ІТ-71м), та Раков Эдуард (гр. ІТ-81м), котрі гідно представили свій навчальний заклад.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!