ЗАКРИТИ

“Громада” знову перемагає!

21 січня гра з другою командою “Шевченкового краю” видалася дуже важкою. Суперник, порівняно з попередніми турами, помітно підсилився.

Точилася затята, місцями жорстка та непоступлива боротьба. Тож за 5 хвилин до кінця першого тайму рахунок був 1:1 (за нас забив Роман Коломієць). “Громадівцям” потрібно було нарощувати перевагу, що і зробили в чудовому стилі Антон Вакуленко та Микита Агарін. 3:1 – команди пішли на перерву.

У другому таймі звенигородці притисли нашу команду до її воріт і скоротили відставання до 3:2. Проте відчайдушна гра капітана Микити Осики та власне і всіх на майданчику дозволила встояти і забити ще два м’ячі супернику. Причому останній із них на останній секунді! 5:2 – “Громада”  знову перемагає!

3267272 (1)

Ми щиро дякуємо команді та вболівальникам! Особлива подяка нашому позаштатному фотографу і вболівальнику Олександру Яхтеру, за всі фото та відео, які він фіксує кожної нашої гри.

Запрошуємо всіх на матч 4 лютого з командою “Росава” (Канівський район). Стежте за нашими афішами.

Шевченків край-2 (Звенигородка) 2 : 5 ГРОМАДА (Черкаси, СУЕМ)

Голи: Попсуй, Остренко : Коломієць, Вакуленко (2), Агарін (2).