Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Кафедра теорії і практики перекладу та іноземних мов провела семінар, присвячений гейміфікації освітнього процесу.
Викладачі та студенти дійшли висновку, що гра - це ідеальна навчальне середовище з вбудованим дозволом на помилку; спонукає мислити нестандартно і розвивати самоконтроль. Гру можна застосовувати на етапі warming up, lead in, vocabulary or grammar presentation, vocabulary or grammar practice.
Ні для кого не секрет, що ефективні заняття мають супроводжуватися наочністю. І це логічно! Адже студентам до вподоби яскраві зображення, відео, інфографіки, анімації та діаграми. Інтерактивний контент візуалізації став трендовим! Саме гейміфікація з застосування цифрових інструментів як офлайн, так і онлайн, робить практичні заняття інтерактивними, цікавими, такими, які розвивають комунікативні компетентності.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!