Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У Східноєвропейському університеті було проведено навчальний семінар для працівників бюро правової допомоги та юридичних клінік, створених при вищих навчальних закладах. Захід ініційований в рамках відзначення Тижня права та з нагоди Дня юриста.
В.О. начальника Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк наголосив на меті проведеного семінару, а саме – підвищенні рівня практичних знань, розширенні співробітництва ВНЗ, що здійснюють підготовку фахівців-юристів, із судовими, правоохоронними органами, органами юстиції тощо.
Під час семінару було проведено низку майстер-класів. Так, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Даньковська розповіла про систему БВПД, її розвиток у регіоні та особливості надання безоплатної допомоги у кримінальних справах. Директор Черкаського місцевого центру з надання БВПД Станіслав Скіць окреслив практичні аспекти роботи центру, зокрема етапи роботи з клієнтом від першого візиту до зустрічі з адвокатом.
Серед інших учасників також були представники Головного управління Пенсійного фонду, ГУ Держгеокадастру у Черкаській області, судді, нотаріуси та прокурори. Було розглянуто нововведення в пенсійному законодавстві, порядок виділення в натурі земельних ділянок власникам земельних паїв, основні аспекти реалізації та захисту права на спадкування й чимало інших актуальних питань правового змісту.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!