Дні науки у Східноєвропейському університеті

23 квітня в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту в рамках щорічних Днів науки пройшла всеукраїнська науково-практична конференція «Наука-2010: проблеми та перспективи розвитку».

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Наука-2010: проблеми та перспективи розвитку»

Конференцію урочисто відкрила Казарінова Наталія Леонідівна – ректор університету, кандидат технічних наук, професор, яка привітала учасників конференції зі святом науки, побажала нових наукових досягнень.

На пленарному засіданні конференції свої доповіді представили: професор Дмитрук Б.П., професор Ємельянов В.П., доцент Шульга І.П., ст. викладач Сидоренко Л.О., доцент Задояний М.Т.

Продовження конференції відбулось у секційних засіданнях, під час роботи яких розкривались актуальні питання реформування економіки України та окремих суб’єктів господарювання, вдосконалення оподаткування підприємств, правового регулювання їх діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення соціального захисту населення та багато інших.

У роботі конференції взяли участь майже 100 науковців з понад 20 міст України: Львів, Київ, Полтава, Одеса, Харків, Чернівці, Умань та ін.