Вчена рада

6 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова. Захід розпочався із розгляду та затвердження Плану роботи Вченої ради Університету на 2021 – 2022 академічний рік.

Ряд питань порядку денного засідання Вченої ради були присвячені нормативному забезпеченню функціонування Фахового коледжу Східноєвропейського університету, стратегії розвитку закладу та посилення взаємодії з новими партнерами.

В означеному контексті Вченою радою було затверджено ряд положень щодо організації освітнього процесу фахового коледжу та погоджено відповідні зміни у організаційній структурі закладу.

Разом з тим, на порядок денний були винесені питання щодо підсумків Вступної кампанії – 2021 та заслухано звіт Відповідального секретаря приймальної комісії Університету Сиволап Ю.Ю.

Насамкінець були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення щодо затвердження загальноуніверситетської нормативної бази та напрямів профорієнтаційної роботи закладу поточного року.