Участь студентів СУЕМ у національній караоке-забаві

У обласному центрі відбулася національна караоке-забава «Пісні рідної землі» з народнимартистом України Мар'яном Гаденком. Захід пройшов за підтримки Черкаської обласної ради.

Наші студенти взяли активну участь в караоке-забаві.

Під час заходу проводився збір коштів. За згодою переможця вони будуть передані на лікування учасника АТО або сім’ї загиблого військового (особа ще визначається).

Караоке-забава відбулася о 16:00 дев’ятого вересня. Місце проведення – Соборна площа міста Черкаси. Захід транслювали на телеканалах «УТР», «Рось» та в Інтернеті.

Співорганізатор заходу, народний артист України Мар’ян Гаденко розповів, що такі заходи вже вдалося успішно провести у Яготині, Обухові та Бучі. Наступним пунктом маршруту благодійної караоке-забави буде Хмельниччина.