У Східноєвропейському університеті жінок привітали зі святом

Ліричними піснями, романтичними віршами і тематичними гуморесками  – саме так викладачів, співробітниць і студенток Східноєвропейського університету вітали з прийдешнім 8 Березня.

Від імені всього чоловічого колективу університету жінок привітали студенти та чоловічий склад колективу університету. На адресу прекрасної статі прозвучали побажання доброго здоров’я, весняного настрою та щоб кожен день був святом.

–  Для нас 8 Березня – це свято весни, краси, любові, – звернулася до колективу ректор вишу. –  Хочу побажати, щоб доля була до вас привітною, щоб всі мрії, бажання здійснювалися. Ми з вами одна велика дружна родина. Натхнення, удачі, добробуту вам!

Святковий концерт став справжнім весняним подарунком для наших чарівних жінок. Сподіваємось, що гарний настрій і натхнення будуть супроводжувати їх до наступного свята.

З 8 Березня, любі наші жінки!

Миру вам та здійснення всіх найзаповітніших мрій і бажань!