Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Студенти Східноєвропейського університету завжди поєднують корисне дозвілля та вдале навчання. Результатом цього є наші успішні випускники. І ти можеш стати одним із нас.
Студентські роки – найкращий період у житті кожного. Саме тому в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту значну роль приділяють якісному дозвіллю студентів. Важливо, що, крім базових знань, студентська молодь має можливість брати участь у круглих столах, наукових конференціях, тренінгах, інтелектуальних змаганнях, стажуватися за кордоном, навчатися за програмою подвійного диплома. Окрім того, наші вихованці не нехтують нагодою реалізувати себе в інших видах діяльності, що сприяє формуванню їх не лише як кваліфікованих фахівців, а й всебічно розвинених особистостей.
Дійсно, можна впевнено сказати, що студент Східноєвропейського сам створює атмосферу в університеті, тому важливо, щоб кожен день був максимально наповнений новими враженнями й корисними зустрічами.
Тож запрошуємо всіх охочих абітурієнтів приєднатися до студентських лав Східноєвропейського, зануритися в незабутню атмосферу, де кожний зможе розкрити та реалізувати весь свій потенціал.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!