Студенти СУЕМ на виставці «Україна – Подорожі та Туризм 2012»

29.03.2012 р. студенти та викладачі кафедри менеджменту туризму, готельного і ресторанного бізнесу Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відвідали XVIІІ Міжнародну туристичну виставку «Україна – Подорожі та Туризм 2012» в м. Київ.

Студенти ознайомилися з пропозиціями і рекламною інформацією представників туристичного та готельного бізнесу.

Студенти та викладачі відвідали презентацію компанії «Перфект тур Украина» та семінар туристичної компанії «Мир» «Особливості продажу турів в Санкт-Петербург на період весна-літо 2012»; ознайомилися з напрямками діяльності компанії «LENDATRAVEL», зокрема програмою чартерних рейсів на острів Мадейра; відвідали семінар «Адвентек» «Ізраїль. США. Круїзи. Медичний туризм. Унікальна ізраїльсько-американська он-лайн система для агентів».

У вільний час студенти скористались нагодою відвідати виставку у Pinchuk Art Centre, яка залишила незабутні враження у всіх відвідувачів.