Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Пріоритетною складовою освітнього процесу Східноєвропейського університету економіки і менеджменту є практично-професійна підготовка. Із першого курсу студенти закріплюють здобуті у процесі навчання теоретичні знання на виробництві, у провідних установах і компаніях.
Цього разу студенти кафедри готельно-ресторанної справи та туризму вирушили до західної України, аби ознайомитися з інфраструктурою готельно-ресторанного бізнесу.
Трускавець і Східниця першими продемонстрували свої здобутки. Це популярні туристичні центри західної України, які постійно відвідують тисячі гостей з метою оздоровлення та відпочинку.
Лікувально-оздоровчий комплекс "Ді Анна", відпочинковий комплекс "Санта Марія", готельний комплекс "Три сини та донька 5*", готельний комплекс "Ріксос-Прикарпаття5*", спа-готель "Міротель5*" вразили інфраструктурою та асортиментом послуг.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!