Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
11 липня розпочала роботу приймальна комісія Східноєвропейського університету. Представники кафедр і циклових комісій роз’яснюють абітурієнтам правила прийому до університету та Коледжу економіки і управління, надають консультації стосовно заповнення електронних заяв для вступу, ознайомлюють зі спеціальностями й формами навчання.
Станом на 12 липня до Коледжу економіки і управління на основі базової та повної загальної середньої освіти подали заяви 87 абітурієнтів. До університету на освітній ступінь «магістр» надійшла 191 заява, на ОКР «спеціаліст» – 95.
Нововведенням цьогорічної вступної кампанії є електронна подача документів для вступу на перший курс.
– У зв’язку з перенавантаженням системи реєстрації електронних заяв, статистика стосовно вступу на перший курс університету буде відома згодом, – зауважила відповідальний секретар приймальної комісії Ірина Дьячук.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!