Спішіть творити добро

Прагнення допомогти здавен шанується в народі та вважається вищою чеснотою. Благодійність є найбільшим виявом гуманності, бо саме завдяки цій людській здатності на світі не зникає добро. В нашому університеті завжди поважно та турботливо відносяться до тих людей, яким  необхідна допомога суспільства.

Кожен рік напередодні новорічних свят студенти нашого університету відвідують мешканців похилого віку, багатодітні сім’ї та дітей-інвалідів села Дубіївка Черкаського району і дарують їм новорічні гостинці. Цю добру традицію, як і багато інших, започаткував президент нашого університету Р. А. Аблязов. Дуже приємно чути слова вдячності від людини, яка завдяки частинці твого серця стає трішечки щасливішою. Мешканці села теплими словами привітали наш університет і його засновника Р. А. Аблязова з новорічними святами та побажали всім співробітникам і студентам здоров’я та щастя в новому році.