Східноєвропейський університет відзначив 70-річчя звільнення України від фашистських загарбників

70-річчя остаточного вигнання військ нацистів з території України відзначив Східноєвропейський університет. На святі були присутні керівництво ВНЗ, викладачі, студенти, гості міста.

Найголовнішим гостем був ветеран, полковник танкових військ Зарва Анатолій Федорович, нагороджений численними орденами та медалями за відвагу і мужність. Всі присутні мали нагоду почути розповіді та спогади про те, як у сорокові роки двадцятого століття українцям довелося боротися із підступним загарбником.

Продовженням заходу стало посвячення студентів Східноєвропейського університету в козаки та складання ними присяги козака, що є показником високого патріотичного духу нашої молоді.

Цей захід дав впевненість в тому, що як би важко нам не було, які б негаразди і перешкоди не траплялися на нашому шляху, ми повинні мати мужність, терпіння і мудрість, аби з честю їх подолати.