Східноєвропейський університет приймав майбутніх абітурієнтів

Цими вихідними Східноєвропейський університет економіки і менеджменту радо відкрив свої двері для учнів старших класів й студентів навчальних закладів області. До вишу завітали всі бажаючі, аби більше довідатися про навчальний заклад та умови вступу до нього.

Майбутні вступники ознайомилися з історією університету, переглянули презентацію, дізналися про діяльність і досягнення викладачів та студентів, отримали детальну інформацію про освітні ступені та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців.

У ході дня відкритих дверей з абітурієнтами зустрілися директори інститутів і завідувачі кафедр, які докладно розповіли про умови вступу. Також їм провели екскурсії, продемонстрували навчально-методичну базу, розповіли про перспективи працевлаштування після здобутої в університеті вищої освіти.

Чекаємо на наступну зустріч із школярами, яка відбудеться 18 грудня.