ЗАКРИТИ

Східноєвропейський університет підписав договір про співпрацю з польським вишем

Східноєвропейський університет підписав договір про співпрацю з польським вишем

23 квітня Східноєвропейський університет економіки і менеджменту з робочим візитом відвідав віце-президент Вищої лінгвістичної школи (Польща) Томаш Кук.

Із метою підготовки конкурентоспроможних на ринку праці фахівців Східноєвропейський університет давно підтримує зв’язки з польськими вишами, оскільки загальновідомо, що Польща є однією із лідируючих європейських країн, яка надає високоякісні послуги у сфері освіти. Зокрема, заклад у рамках укладених угод співпрацює з Польською вищою школою підприємництва та соціальних наук, Польським коледжем фінансів і менеджменту, Польським університетом фінансів і менеджменту.

Відтепер до переліку закордонних вишів, із якими співпрацює Східноєвропейський університет, можна додати і Вищу лінгвістичну школу в Ченстохові, з якою за результатами зустрічі підписано договір.

Відповідно до договору студенти СУЕМ  мають можливість навчатися за програмою подвійного диплому, здобуваючи вищу освіту  за інтегрованими навчальними програмами одночасно у двох навчальних закладах. Це дає змогу студентам, навчаючись у Східноєвропейському університеті, отримати диплом державного зразка та диплом європейського зразка польського вишу.

Цінність подвійного диплому в тому, що випускник стає більш привабливим для вітчизняних і закордонних роботодавців, оскільки сьогоднішній ринок праці потребує не лише наявності диплому, а й вимагає від кандидата на працевлаштування практичних навичок і знання іноземних мов.

Окрім цього, договором передбачено організацію літніх мовних шкіл як у Східноєвропейському університеті, так і на базі Вищої лінгвістичної школи, а також впровадження спільних програм дистанційного навчання в освітній процес, участь у наукових програмах і грантах, проведення наукових конференцій і семінарів, видання монографій, наукових і методичних статей.

Співпраця з Вищою лінгвістичною школою дасть змогу студентам Східноєвропейського університету здобути унікальний досвід навчання за кордоном, розширить їх можливості для самореалізації та працевлаштування.