Східноєвропейський університет долучився до фестивалю Summer Challenge

Східноєвропейський університет економіки і менеджменту представив свої локації на фестивалі командотворення Summer Сhallenge 2017, що проходив 3 червня у Долині троянд.

У зоні "Розумаріум" кафедра дизайну організувала локацію "Дизайн-бюро", де були презентовані дипломні проекти наших студентів. А саме свої напрацювання представили студентки 4 курсу: Антоніна Уварова – "Дизайн-проект благоустрою та озеленення студентського скверу (перехрестя вулиць Чорновола та Чіковані)", Валерія Єрмолова – "Проект озеленення та благоустрою скверу по вул. 30-річчя Перемоги", Аліна Соколенко – "Проект озеленення та благоустрою скверу по вул. Гагаріна".

Також для відвідувачів заходу студенти кафедри дизайну провели майстер-клас із квілінгу – з кольорових паперових смужок учасники виклали логотип Summer Сhallenge.

Під час фестивалю спікерами простору розвитку NOVA виступили викладачі Східноєвропейського університету. Про те, як зробити Черкащину туристично привабливою, розповіла Валентина Височин – старший викладач кафедри туризму, голова Асоціації гостинності Черкащини, директор туристичної компанії "Мандрівник". А на тему свідомого харчування виступила Анна Собко – завідувач кафедри

готельно-ресторанної справи, голова черкаського осередку Асоціації кулінарів України.

Завершився фестиваль тімбілдингу битвою фарбами “Холі”.

Дякуємо організаторам за чудовий захід і позитивні емоції!