Щасливої долі, дорогі випускники!

31 березня 2015 року в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту відбулася урочиста подія – випуск студентів-магістрів.

Дипломи отримали випускники спеціальностей «Управління проектами», «Менеджмент організацій», «Правознавство», «Переклад», «Готельна і ресторанна справа». Позаду залишилися лекції, семінари, заліки, екзамени. Попереду – зустріч з майбутнім!

З привітальним словом свято відкрила ректор університету.

–          Дорогі випускники! Ви ступаєте в нове життя! Не забувайте, що ви здобули вищу освіту для того, щоб отримані знання віддати на користь людям та рідної держави. Не забувайте про свій рідний край, про стежку до рідного дому. Нехай у спогадах університет назавжди залишається для вас тим промінням любові і добра, завдяки якому ви отримали путівку у доросле життя!

Ректор вручила дипломи  випускникам, які показали відмінні результати у навчанні та закінчили навчання з відзнакою.

Зі словами подяки виступили випускники університету Наталія Грицай та Світлана Немилостива. Вони подякували наставникам за наполегливу працю, премудрості наук, вимогливість і доброту.

Випускників привітали номерами художньої самодіяльності Ольга Колбухова, Марина Кошова, Марина Царинник.

Щасливої догори вам, дорогі випускники!