Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
10 липня стартувала вступна кампанія, до якої в Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту підготувалися заздалегідь.
На інформаційних стендах і веб-сайті вишу розміщено необхідні нормативні та інформаційні матеріали (ліцензія, правила прийому, таблиці напрямів підготовки та спеціальностей за галузями знань, перелік потрібних для вступу документів, графік роботи приймальної комісії та ін.).
У приймальній комісії працюють кваліфіковані фахівці. Представники інститутів, кафедр і циклових комісій роз’яснюють вступникам правила прийому до університету та створеного при ньому Коледжу економіки і управління, ознайомлюють із формами навчання, напрямами підготовки та спеціальностями. Технічні секретарі допомагають абітурієнтам заповнювати документи для вступу на ОКР: «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр».
Також в університеті створено екскурсійну службу, аби абітурієнти могли більше дізнатися про університет та на власні очі побачити його матеріально-технічну базу, бібліотечний фонд, студентське кафе, тренажерну залу, гуртожиток тощо.
Із правилами прийому до університету та термінами подання документів можна ознайомитися на сайті в розділі «Абітурієнту – 2015».
Приймальна комісія СУЕМ працює без вихідних за графіком:
понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00;
субота - неділя з 9.00 до 14.00.
Телефон приймальної комісії: (0472) 64-84-74.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!