Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
16 вересня відбулося перше засідання Вченої ради Східноєвропейського університету у 2020-2021 н.р.
Захід розпочався з урочистого вручення атестата професора завідувачу кафедри менеджменту і адміністрування, доктору економічних наук Чудаєвій Ії Борисівні.
Одним з ключових питань порядку денного засідання Вченої ради стало присвоєння вчених звань науково-педагогічним працівникам Університету.
Разом з тим, на порядок денний були винесені питання про затвердження загальноуніверситетської нормативної бази.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!