Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Чи могли б ви назвати професію, яка в собі поєднала якості і характеристики багатьох напрямів? Мабуть ваша відповідь буде, що такої спеціальності не існує. Але ви помиляєтесь. Така спеціальність є. І це перекладач.
Так, не дивуйтесь. Саме професія перекладача вимагає від вас мати активну життєву позицію, постійно бути обізнаним у різних сферах сучасного життя, бути готовим аналізувати велику кількість інформації, постійно знаходитися в процесі інтелектуальних роздумів.
Крім того, перекладач – це людина, від якої може залежати остаточний результат справи. Це дипломат, який несе відповідальність за взаєморозуміння людей. Перекладач – це людина, яка вміє змусити себе працювати, може себе дисциплінувати, може абстрагуватися.
Професія перекладача відкриває перспективи кар’єрного зростання. Маючи величезне бажання працювати й досягати успіхів, можна стати фаховим спеціалістом, необхідним на міжнародному ринку праці. Професія перекладача є унікальною: людину з гарними знаннями іноземних мов можуть взяти на іншу посаду в компанії в сфері реклами, журналістики, менеджменту, туризму.
Тож не вагайтеся та приходьте до нас. Ми допоможемо вам знайти себе, розкрити ваші таланти та реалізуватися як спеціаліст. WELCOME!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!