ЗАКРИТИ

Освітян Східноєвропейського університету привітали з професійним святом

Освітян Східноєвропейського університету привітали з професійним святом

Колектив Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відзначив професійне свято – День працівників освіти.

– Це свято доброти, людяності, відданості своїй професії, – звернулася до науково-педагогічного колективу ректор. – Я вдячна за вашу самовіддану працю, завдяки якій розвивається наш університет, і пишаюся вами. Хай здійснюються всі ваші мрії, плани і задуми. Зичу, щоб над вами завжди сяяла зірка людської  вдячності. Міцного здоров’я, добра, миру, творчого натхнення на нові звершення.

За сумлінну працю, професійну відданість, підготовку висококваліфікованих фахівців, плідну педагогічну і наукову діяльність та з нагоди Дня працівників освіти ректор відзначила науково-педагогічних працівників університету почесними грамотами.

Освітянську родину Східноєвропейського університету з професійним святом привітав перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль.

img_2821

– День працівників освіти – певно, найголовніше свято, адже вчитель, вихователь, наставник, викладач дають путівку в життя всім, – наголосив Віталій Володимирович. – Хочу подякувати викладачам і керівництву університету за те, що продовжуєте втілювати новітні методи навчання. Спостерігаючи за діяльністю вишу, його участю у заходах міського і обласного рівнів, хочу підкреслити, що такої єдності викладацької і студентської спільноти, як у Східноєвропейському університеті, немає в жодному вищому навчальному закладі.

Свято супроводжувалося концертною програмою, яку організувала студентська рада університету. Молодь радо привітала викладачів вокальними і танцювальними дарунками, презентувала яскраві гумористичні мініатюри.

Ще раз вітаємо науково-педагогічний склад нашого університету з професійним святом! Зичимо нових освітніх та наукових звершень, творчих здобутків і натхненної праці.