Нова професія за три місяці!

Днями в Школі краси та мистецтв Східноєвропейського університету відбувся черговий випуск фахівців із манікюрної справи. Слухачі курсів, направлені на навчання обласним центром зайнятості, за три місяці пройшли підготовку та здобули нову професію. Після завершення навчання – отримали свідоцтва державного зразка про присвоєння кваліфікації манікюрника.

Без сумнівів, що попереду на них чекає багато випробувань – семінари, майстер-класи, конкурси, повсякденна кропітка робота – саме з усього цього і складається професійна кар’єра справжнього майстра. Але база, яку вони отримали у нашому університеті, стане міцним фундаментом для їхньої професії.

Вітаємо випускників курсів! Зичимо їм творчих успіхів, професійного зростання, гарних і вдячних клієнтів!