Навчально-польові збори студентів ФК СУРА

Студенти 1 та 2 курсу Фахового коледжу СУРА в межах вивчення дисциплін «Захист України» та «Громадянка освіта» пройшли навчально-польові збори.

Заняття проводили бійці 5 загону добровольчого формування територіальної громади №1.

Військові провели практичне навчання із розбирання та складання автомата, вивчення його будови та порядку підготовки до виконання стрільби зі стрілецької зброї. Студенти мали змогу самостійно виконати неповний розбір автоматів різних видів.

Особливу увагу військовослужбовці приділили наданню першої домедичної допомоги при пораненнях. Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Студенти дізнались як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо.

Також молодь практично відпрацьовувала  прийоми і правила виконання способів пересування солдата на полі бою, дізналась про вимоги до вибору місця ведення вогню і спостереженню за противником.

Під час навчально-польових зборів усі студенти відповідально та сумлінно виконували поставлені завдання, адже вони добре розуміють, що всебічна підготовка до військової служби спрямована на фізичний, вольовий і моральний розвиток особистості, формування та готовності до захисту Вітчизни.