Міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства»

З 23 по 28 травня 2014 року відбувся ІХ Міжнародний театральний фестиваль «Сцена людства», ініційований Черкаським обласним українським музично-драматичним театром ім. Т. Г. Шевченка.

Колектив та студенти університету за традицією активно брали участь у перегляді театральних робіт кращих здобутків світового мистецтва. У фестивалі брали участь Тбіліський державний академічний російський драматичний театр ім. О. С. Грибоєдова, Львівський драматичний театр імені Лесі Українки, Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка, Полтавський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М. В. Гоголя, Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка, Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки. Цього року вистави присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. Розпочався фестиваль виставою «Гроза» за творчості Олександра Островського, а на закритті фестивалю Національний академічний театр російської драми ім. Л. Українки 28 травня представив сценічну композицію Михайла Резніковича “Всюди один…” (“Свічка на вітру”).

avyeypgg60

Для студентів нашого університету театр – це завжди свято!