Місце зустрічі змінити не можна

У 1995р розпочав роботу AIESEC в Черкасах – представництво найбільшої міжнародної студентської організації. Сталося так, що початок ХХІ століття ознаменувався втратою «прописки» комітету. І ось нещодавно AIESEC в Черкасах отримав офіс у Східноєвропейському університеті, люб’язно наданим паном Аблязовим Рауфом Ахметовичем.

Маючи постійну адресу організація зможе покращити та стабілізувати роботу. І це було б неможливе без клопотань пана Аблязова. Він зрозумів, що молодь повинна мати змогу не тільки здобувати теоретичні знання в ВНЗ, але й набувати комунікативних та інших навичок, які знадобляться їм у подальшому житті – вміння швидко вирішувати питання, приймати нестандартні рішення, знайти місце в житті.      Так, 24-25 жовтня закінчився проект «Рекрутмент 2009». В стінах Східноєвропейського університету була проведена заключна конференція. По завершенні проекту була набрана команда - справжнє майбутнє покоління лідерів!