Меморандум з Департаментом управління справами та юридичним забезпеченням Черкаської міської ради

Східноєвропейський університет імені Рауфа Аблязова, Фаховий коледж СУРА та Департамент управління справами та юридичним забезпеченням Черкаської міської ради уклали меморандум про співпрацю.

Заклади домовились про організацію спільних дій, що сприятимуть реалізації парадигм практико-орієнтованого навчання студентської молоді.

Сторони будуть спільно організовувати інформаційні, виховні, культурно-мистецькі, просвітницькі заходи, молодіжні флешмоби, смартмоби та фести.

Надзвичайно цінним для студентів університету та коледжу є домовленість щодо проведення конференцій, форумів, семінарів, тренінгів, засідань «круглих столів» із залученням провідних експертів, фахівців-практиків Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради.

Здійснення спільних заходів щодо сприяння реалізації інноваційних практико-орієнтованих методів набуття всебічного розвитку студентської молоді з метою забезпечення економічних потреб регіону та акцентуалізації задоволення перспективного попиту ринку праці здобувачами фахової передвищої освіти Фахового коледжу СУРА стало ще одним чудовим аспектом співпраці.

Для здобувачів освіти Меморандум надає можливість постійного діалогу та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

Окрім цього, студенти Східноєвропейського університету та Фахового коледжу СУРА матимуть можливість проходити практику на базі Департаменту й співпрацювати з кваліфікованими спеціалістами з-поміж співробітників установи.

На урочистому підписанні Меморандуму були присутні студенти спеціальності «Право», які почули від керівництва закладів освіти, ректорки Ії Чудаєвої, директорки Анни Новак та виконуючої обовʼязки директора Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради Катерини Пидорич про можливості й переваги співпраці у межах дії угоди.