«Козацькі розваги» для студентів студхостелу

У студхостелі відбулися «Козацькі розваги»

Традиційно дата святкування Дня українського козацтва була 14 жовтня, але цього року вона змінилася, проте як данину усім сміливим і вольовим людям, що творили нашу культуру, боролися за свободу і незалежність, уславилися хоробрими і відважними захисниками людей, а також Держави, студенти вирішили згадати про історичні витоки та козацьку культуру й весело та пізнавально провести час.

Студентська рада хостелу влаштувала конкурси, ігри та квест, які дозволили студентам дізнатися багато цікавого про козацьку добу. Молодь згадала історію козацтва, його символіку, устрій на Січі, а також співала козацьких пісень.

Усі отримали подарунки за активну участь, а переможці квесту «Козацька слава» — головний приз — воєнну монополію.

Студрада хостелу планує регулярно влаштовувати різномантні заходи для урізноманітнення дозвілля його мешканців, тож слідкуйте за анонсами та долучайтесь до майбутніх подій!