Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
20 березня Східноєвропейський університет відвідали абітурієнти та вчителі шкіл Черкас та області.
Їх зустрічали викладачі кафедр університету, які провели цікаві екскурсії в стінах вишу, а саме: була проведена презентація спеціальностей університету і коледжу; гості відвідали кафедри, інформаційно-комп’ютерні лабораторії, правничу клініку, концертний зал, бібліотеку, читальний зал, кафе «Вікно в Париж», музей, спортивно-тренажерний зал, ННВЦ, туристичну агенцію при університеті та багато іншого.
На завершення події відбулась дуже цікава зустріч абітурієнтів зі студентами та випускниками, які донесли до слухачів інформацію про всі переваги нашого закладу, комфортні умови навчання та перспективні можливості для студента СУЕМ, а саме: проявити себе, самоствердитись і зарекомендувати себе з найкращого боку перед викладачами, гостями, серед яких значну кількість становлять представники міської влади, та перед майбутніми роботодавцями, адже ще однією важливою перевагою університету є сприяння у працевлаштуванні студентів.
Чергова зустріч абітурієнтів та викладачів Східноєвропейського університету і цікаве спілкування показало, що навчальний заклад створив всі умови для перспектив розвитку своїх випускників і відкриває шлях до успіху в майбутній професії.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!