Черкаський міський центр зайнятості розпочав співпрацю із СУЕМ у перший же день підписання угоди

У межах Днів відкритих дверей Східноєвропейського університету його організатори показали, що готові не тільки приймати студентів на навчання до закладу вищої освіти, зокрема до інститутів і коледжу, – а й влаштовувати для тих, хто його закінчує, професійні сесії зустрічей із роботодавцями та цікавими експертами.

23693 (1)

Так, уже зранку 29 листопада було підписано договір про співпрацю між Університетом і Міським центром зайнятості у Черкасах. І тут же фахівці центру приступили до роботи з абітурієнтами та студентами у двох локаціях: у презентаційній залі СУЕМ – із гостями-школярами і випускниками ПТНЗ, у залі ректорату – із випускниками самого Університету і Коледжу економіки і управління.

Спілкування вилилося не тільки у формальні заповнення психологічних тестів чи бліц-діалоги, а й у неформальні бесіди про кар’єру випускників із роботодавцями, вступників із фахівцями з надання освітніх послуг і працевлаштування.