Благодійний марафон «Право на життя» за участі Східноєвропейського університету

7 квітня у приміщенні Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка викладачі та студенти Східноєвропейського університету взяли участь у благодійному марафоні зі збору коштів на підтримку учасників антитерористичної операції з показом вистави «Право на життя».

На заході усі присутні мали можливість зробити свої внески до благодійної скриньки, зібрані кошти будуть передані учасникам АТО.

Благодійний марафон охопив глибокі теми – починаючи з проблем, які стосуються однієї людини, до ситуації, що сколихнула єдність нашої держави – воєнних дій, які відбуваються сьогодні в зоні АТО.

Проект мав виховний характер та нагадав усім черкащанам про необхідність допомогти тим, хто цієї  допомоги потребує.

СУЕМ і надалі активно братиме участь у благодійних акціях, адже бажання допомогти живе в серці кожного з нас.