23, 30 березня в суем відбулося пробне тестування до ЗНО

23, 30 березня, попри зимову погоду, на базі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту відбулося пробне тестування до Зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року.

Університет відвідало  360 абітурієнтів, які пройшли тестування з української мови та літератури, іноземної мови, біології і фізики.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання виконували тести, що відповідають вимогам програм зовнішнього незалежного оцінювання з відповідних предметів.

Пробне тестування відбувалося з дотриманням процедур і технологій, що застосовуються під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку балів, на основі яких вони зможуть самостійно визначити тестовий бал.