Тяжка, непоправна втрата для родини СУРА
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
Це свято відзначається в Україні з 1994 року для підтримки здорового способу життя і радості від корисної фізичної діяльності. Цього року колежанська подія проходила в затінку дерев і на спортивних майданчиках парку «Хіміків». Уже очікування і підготовка свята створили у студентів чудовий настрій.
Все розпочалося із кола знайомства і активуючих дихальних вправ цигун від заступника директора коледжу Сивака Олександра.
Далі енергійна танцювальна розминка від студентки Діани Косяченко.
Біля справжнього рингу під відкритим небом, проходила зустріч з відомим тренером , членом обласної федерації кікбоксингу Едуардом Паком. Мова йшла про історію розвитку кікбоксингу, видатних спортсменів черкащини, про вплив спорту на фізичну й моральну готовність до захисту України, на готовність людини долати життєві труднощі.
Та найбільш цікавим і захоплюючим був майстер-клас «Про жіночий футбол і не тільки» який провела викладачка коледжу і одночасно арбітр жіночого футболу Юлія Фролова. Студенти грали в футбол і на реальних епізодах знайомилися з правильними рішеннями арбітра. Емоції зашкалювали, та з рахунком 1:0 перемогла дружба. Фізкульт-привіт!
Перестало битися серце доброї та щирої людини Коваля Олександра Олександровича — кандидата економічних наук, доцента Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!