Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
У перший день літа, День захисту дітей, студенти Східноєвропейського університету імені Рауфа Аблязова та Фахового коледжу СУРА провели товариський матч з футзалу з командою Черкаський державний технологічний університет — ЧДТУ
Захопливий матч між збірними командами університетів відбувся на базі спорткомплексу ЧДТУ.
Гра була насичена та дуже динамічна, різнилася своїм професійним рівнем та нікого не залишила байдужим.
Матч був гарячий, ряснів небезпечними та видовищними моментами.
У результаті збірна команда СУРА посіла 2 місце, але, як зазначають гравці, головне не перемога чи поразка, а участь у такому важливому й захоплюючому спортивному дійстві, де панувала дружня атмосфера та спортивний азарт.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!