Студентки-філологині взяли участь у науково-практичній конференції

Студенти кафедри теорії і практики перекладу кожного року беруть участь у конференціях рідної Alma mater та інших ЗВО. Цьогоріч майбутні філологи долучились до науково-практичної конференції «Реалізація гендерної політики в умовах суспільних трансформацій», яка відбулась 27 квітня 2023 р. у Східноєвропейському університеті імені Рауфа Аблязова.

Основною метою конференції було вирішення проблемних аспектів реалізації гендерної політики в Україні та світі.

Студентка гр. ПР-11 Чуєнко Анастасія досліджувала “OVERCOMING GENDER BIAS AND DISCRIMINATION IN THE ARMED FORCES OF UKRAINE”.

Студентка гр. ПР-01 Гучок Анна - “VIOLATION OF GENDER ISSUES DURING THE WAR IN UKRAINE”.

Тези доповідей учасників стосувалися  ґендерних питань в умовах військового часу і написані були, як завжди, англійською мовою.

Бажаємо дівчатам успіхів та наснаги в подальших наукових пошуках!