Східноєвропейський університет ім. Рауфа Аблязова вітає з ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
Цими вихідними в Черкасах відбувся міський турнір у форматі британських парламентських дебатів. Східноєвропейський університет представляли студенти юридичного інституту.
Усього дебатували 24 команди – це студенти вищих навчальних закладів та учні гімназій, шкіл. Вони дискутували на різні теми: заборона ненормативної лексики у фейсбуці, конфлікт між США і КНДР та загроза ядерної війни, чи потрібно ввести квоту для молоді у виборчих списках тощо.
Учасники дебатів отримали нагоду проявити своє нестандартне мислення та ерудованість у таких непростих політичних темах. Дебати стали тим інструментом, який допоміг відкрити політичну дискусію серед молоді та залучити її до виборчого процесу, усвідомити свою роль у розбудові держави.
День Української Державності - це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя.
12 липня 2024 року в Східноєвропейському університеті ім. Рауфа Аблязова відбулося урочисте вручення дипломів випускникам, які здобули освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь бакалавра та магістра!
Хочеш прокачати свою англійську? Поради на літні канікули!